Najlepsze Oferty Wczasów w Albanii

Durres i Golem - hotele All Inclusive

 

Albania to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków na polskim rynku turystycznym (TOP 7). Największy udział w tym sukcesie obok rejonu Sarandy ma oczywiście Durres.

Durres to jeden z najpopularniejszych albańskich kurortów, położony 60 km (w linii prostej) na południe od granicy z Czarnogórą, na wysokości Tirany (35 km). Największym atutem Durres jest rozległa piaszczysta plaża ciągnąca się przez 20 km. Zachwycająca jest również historia sięgająca czasów starożytnych. Durres został założony w roku 627 p.n.e. i obfituje w obiekty z okresu starożytności oraz średniowiecza, m.in. wielki amfiteatr rzymski, zbudowany w II wieku n.e., oprócz tego bardzo interesujące Muzeum Historyczne, ruiny Starego Rynku w centrum miasta i łaźnie rzymskie. Durres to mnóstwo atrakcji i unikalna atmosfera.

Durres i Golem - samolotem z Warszawy i Katowic

W naszej ofercie wczasów w Durres i Golem proponujemy wczasy w 7 hotelach All Inclusive oraz jednym hotelu SUN z wyżywieniem HB

Hotel ELESIO 4* przy prywatnej plaży, basen, darmowy serwis plażowy, taras, winda, Wi-FI w pokoju, plac zabaw dla dzieci, 550 m do marketu, All Inclusive (lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w godz. 10:30-22:30)

Hotel LEONARDO 4* 80 m do plaży, basen, serwis plażowy gratis, bezpłatne wi-fi w hotelowym lobby, wypożyczalnia samochodów, All Inclusive (napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w godz. 10:00-22:00)

Hotel FAFA BEACH 4* przy plaży, basen, nowy nieduży hotel należący do kompeksu FAFA, niedalko hotelu Fafa Premium, dzielnica turystycznej Mali Robit, ok. 2 km od Golem, serwis plażowy i leżaki przy basenie gratis, bezpłatne Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych, restauracja a'la carte w części Beach za dodatkową opłatą, na plaży One Beach Bar za dodatkową opłatą, All Inclusive: śniadania 07.30-10.00, obiady 13.00-15.00 i kolacje 19.00-21.00 w formie bufetu w głównej restauracji w części Premium; przekąski 16.30-17.00 typu pizza, kanapki, zupy, ciastka lub lody w części Premium; napoje bezalkoholowe do posiłków. Bar w lobby oraz przy basenie w części Premium w godzinach 10.00-22.00 serwuje soft drinki (cola, fanta, sprite), soki, kawa, herbata, woda, lokalne alkohole piwo, wino białe, czerwone i różowe, koniak i raki.

Hotel HENRY RESORT SPA 4* 200 m do plaży, basen, w ścisłym sezonie animacje dla dzieci, leżaki, materace i parasole przy basenie gratis, All Inclusive: śniadanie 8.00-10.00, obiad 13.00-15.00, kolacja 19.00-21.00 w formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo, cognac) i bezalkoholowe 10.00-19.00 w barze przy basenie. Napoje butelkowane oraz świeżo wyciskane soki za dodatkową opłatą)

Hotel ONUFRI 4* 500 m od plaży, basen, idealna oferta na spokojny wypoczynek dla rodzin z dziećmi, animacje dla dzieci i dorosłych w wybranych terminach - przyjemna atmosfera w hotelu, serwis plażowy dodatkowo płatny ok. 3-4 euro, All Inclusive (napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe serwowane w barze przy basenie w godzinach 10.00-22.00)

NOWOŚĆ 2020 Hotel VM Resort 5* przy plaży, basen, All Inclusive, serwis plażowy gratis, centrum SPA i fitness, przystanek autobusowy obok hotelu, dodatkowo płatne: restauracja a'la carte, bar na plaży, basen wewnętrzny, jacuzzi, ręczniki przy basenie i na plaży, siłownia, centrum fitness, masaże, sauna, minibar w pokoju,

NOWOŚĆ 2020 Hotel ROYAL G 5* przy plaży, basen, nowo wybudowany kompleks hotelowy, planowane otwarcie w 2020, All Inclusive, serwis plażowy gratis, internet Wi-Fi w pokoju gratis, w pobliżu wielu barów i restauracji, gdzie tętni życie nocne; hotel idelany na wakacyjne szaleństwo dla młodych i nie tylko... dodatkowo płatne: restauracja a'la carte, bar w lobby, lekarz, ręczniki na plaży i przy basenie.

Jedyny hotel z wyżywieniem HB (pyszne posiłki): hotel SUN 3* przy plaży, serwis plażowy gratis, Wi-Fi w lobby i w pokojach, b. dobre opinie, hotel w sprzedaży już od kilku lat

Cena wczasów zawiera:
- przelot samolotem (Katowice-Tirana-Katowice)
- transfer do hotelu (niecała godzina, ok. 35 km)
- 7 noclegów w Albanii
- All Inclusive (HB w hotelu Sun)
- ubezpieczenie*
- opieka rezydenta
- składka TFG
Taksa płatna w Albanii: 10 lub 5 euro/osobę (dotyczy również dzieci)

* ubezpieczenie: KL 30 000 €, NNW 2 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)

Wycieczki fakultatywne

Będąc na wczasach w Durres i Golem będzie możliwość wykupienia u rezydenta wielu atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych:

Berat miasto "tysiąca okien": orientacyjna cena 35 €/os.
Durres i fabryka koniaku Skenderbeu: orientacyjna cena 20 €/os., (10 €/dziecko do 12 lat)
Jeep Safari: Góry Północnoalbańskie + wioska Theth: orientacyjna cena 70 €/os.
Macedonia: Ochryda, Jezioro Ochrydzkie, Klasztor Świętego Nauma: orientacyjna cena 45 €/os. (25 €/dziecko do 12 lat)
Szkodra i Park Narodowy Theth: orientacyjna cena 40 €/os.(20 €/dziecko do 12 lat)
Kruja, Tirana, góra Dajti: orientacyjna cena w 2018 roku - 38 € osoba dorosła, 20 € dziecko do 12 lat
Wlora + półwysep Karaburun + wyspa Sazan: orientacyjna cena 50 €/os. (25 €/dziecko do 12 lat)

możliwość zmiany liczby uczestników, terminu pobytu np. na czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zapytania o ofertę last minute lub zapytania o kalkulację całkowitych kosztów wczasów - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Durres  i Golem All Inclusive samolotem - zarezerwuj już teraz wspaniałe Wakacje w Albanii!